Išbandyk - naudok! NLP explorer kursas.

Išbandyk - naudok! NLP explorer kursas.

2017年2月2日02:00 ~ 2017年2月2日05:00
Alytus (vieta derinama)

Išbandyk - naudok! NLP explorer kursas.

IŠBANDYK - NAUDOK!

NLP EXPLORER KURSAS

Būna taip, kad tau nepavyko atlikti pavesto darbo, suplanuota darbotvarkė subyrėjo, namuose pasijuokė iš tavo planų... Tokioje ar kitoje būsenoje galiausiai paprasta priimti netinkamą sprendimą ir gautas rezultatas dar labiau stumia į aklavietę. Lengva reaguoti į situacijas negatyviai, o tada pradėti nerimauti, savęs gailintis tarsi sustingti nieko nekeisti. Taip išmokstama pralaimėti ir laikui bėgant lieka tik paskaičiuoti praleistas galimybes.

Gera diena... Malonūs žmonės... Pavyko laiku... Rezultatų daug ir visi puikūs, viskas gerai klostosi ir sekasi. Daug suplanuota, nuveikta ir tokia gera savijauta, tarsi būtum „ant bangos“. Idealios tokios dienos - mes džiaugiamės jomis ir savimi. Tada viskas veikia, mes tarsi kontroliuojam situaciją ir mėgaujamės gautu efektu.

Ar galima pasirinkti, kuris iš šių variantų turi dominuoti mano gyvenime? Kaip tai padaryti jau dabar?

Verslas visada juda į priekį. Būna kad naujas pokytis sutinkamas su didžiuliu pasipriešinimu, tada dažnai darbas primena kovos lauką. Bendravimas ir veikla tampa nemalonia pareiga. Mokymai ir knygos, suteikia pakankamai žinių, kaip reikia daryti. Kai žinios nepadeda - prigimtis ir įpročiai nugali ir gaunami rezultatai nuvilia. Kai kas susitaiko su padėtimi, o kiti ieško kaip padaryti viską greitai, su didžiausia nauda sau. Svarbūs ne atsakymai, bet patirtis gauta jų ieškant.

Kur ieškoti geriausio būdo keisti savo įgūdžius ir įpročius? Kas gali padėti žinias per trupiausią laiką paversti praktinėmis kompetencijomis?

Visos technologijos keičiasi ir vystosi, žmogaus galimybių panaudojimo technikos taip pat.

Neurolingvistinis programavimas apipintas mitais ir gandais. Tikriausiai girdėjote gandus, kad tai sukūrė rusų slaptosios tarnybos, kad tai įrankis manipuliacijai, kad tai slaptas kodas žmonių programavimo, kurį pavogė iš CŽV ir paviešino, kad tai smegenų plovimas, sekta ir t.t. Visa tai tik dar labiau pakursto norą išsiaiškinti ir sužinoti.
NLP srities specialistų pagalba naudojasi garsiausi pasaulio politikai. Jie seniai suvokė, kokią naudą duoda NLP, norintiems patikti ar kontroliuoti mases. Kare ir versle ieškoma naujausių ir efektyvių būdų nugalėti, todėl verslininkai pirmieji pritaikė NLP pelnui gauti ir sėkmingai konkuruoti.
Ne paslaptis, kad žmogui galima padaryti poveikį ir ne tik su gerais ketinimais, tuo bandoma pasinaudoti. Akivaizdu, kad su NLP pagalba tai tampa matomu procesu ir galima kovoti ir apsiginti. NLP padeda organizuotis save taip, kad turėti norimą ir geriausią savo versiją, bet kurioje srityje. Jūs galite išmokti šiuose mokymuose modeliuoti bet kokią situaciją ir save taip, kad gyventi būtų kur kas patogiau.
Ši taikomosios psichologijos pakraipa atsirado 1976 metais JAV, Santa Kruzo miestelio universitete susibūrus informatikos ir lingvistikos specialistams, psichologijos entuziastams (Ričardas Bandleris ir Džonas Grinderis). Šiuo metu NLP panaši į atviro kodo programą ir tai leidžia šiam fenomenui transformuotis ir augti. Patys geriausi, ištobulinti metodai pasiekiami visiems kas tik nori. Mes kviečiame Jus išmokti ir panaudoti tai savo reikmėms. Svarbiausia žinoti, kaip ir kada tai padaryti.

NLP EXPLORER mokymų programa:

• NLP KALBA, METODAI, MODELIAI;

• EFEKTYVIOS KOMINIKACIJOS MENAS;

• PATIRTIES IR NERVINIŲ PROCESŲ MODELIAI;

• NLP PRAKTIKOJE;

• MANIPULIACIJOS, ĮTAIGA IR HIPNOZĖ;

• MODELIAVIMAS.


Ką perduosime Jums:

• Lankstumą, ten kur reikalinga ir kietumą, ten kur būtina.
• Savo ir kitų emocijų valdymo būdus.
• Savivertės ir pasitikėjimo įrankius.
• Poreikių aiškumą ir motyvaciją.
• Būdus kaip pakeisti nepageidaujamą kitų ir savo elgesį.
• Santykius ir ryšius kursite lengvai ir paprastai.
• Išmoksite valdyti bendravimą.
• Išmoksite viešai kalbėti ir sukursite savo stilių.
• Kalbėsite drąsiai ir užtikrintai.
• Atrasite savo vidinį potencialą ir mokėsite jį išlaisvinti.
• Pažinsite įpročius ir juos keisite.
• Atrasite kaip atsisveikinti su stresu ir baime.
• Mokėsite nugalėti varžančius įsitikinimus ir sukurti naudingus.
• Rasite naujus metodus tikslui pasiekti.
• Pažinsite manipuliacijas ir įtaigas.
• Mokėsite paveikti kitus.
• Tapsite savo laiko ir elgesio šeimininkais.

NLP EXPLORER programoje jūs įsisavinate visus NLP Praktiko kurso įgūdžius ir gaunate tai patvirtinantį sertifikatą.Mokymus veda:
VYGANDAS RUTKAUSKAS

Verslo konsultantas, koučeris, NLP treneris,
metodikos “Socialinė panorama“ konsultantas.


Patirtis 1000 kartų veiksmingenė už teoriją - tai mano požiūris į mokymus. Esu aktyviai praktikuojantis KOUČERIS (ugdantysis treneris). Pasekmės priklauso ne nuo aplinkybių, bet nuo sistemos prisitaikymo, todėl padedu atrasti žmogaus, organizacijos ir aplinkos, kaip sistemų, tarpusavio sąveiką - specializuojuosi konsteliacijų srityje. Gerą vadovavimą, derybas, konfliktų sprendimus, pardavimus lemia tinkama komunikacija, tačiau žmogus išnaudoja ne visą savo galimybių potencialą – esu NLP praktikas, taikau technikas padedant įsisavinti naujus įgūdžius. Įtaiga, transas ir hipnozės fenomenas, neabejotinai suteikia pranašumą lyderystėje. Šie unikalūs gebėjimai mano dabartinių studijų dalis, savo klientams tai perteikiu NLP mokymų metu. Visus mano pasiekimus vainikuoja sertifikatai, pažymėjimai bei diplomai. Baigiau KTU, turiu transporto inžinerijos specializaciją ir esu verslo vadybos magistras. 12 metų patirtis reklamos sferoje, 20 metų patirtis kuriant ir vadovaujant įvairių sričių verslui. Patirtis ir profesionalumas, kūrybiškumas, analitinis mąstymas, entuziazmas, mano mokymų veiklą paverčia hobiu, pagalbą žmogui - mėgstama ir sėkminga veikla.


BIRUTĖ VELYKIENĖ

Verslo konsultantė, emocinio intelekto ugdymo specialistė, koučingo specialistė, neurolingvistinio programavimo trenerė, metodikos “Socialinė panorama“ konsultantė.

Esu inžinierė-chemikė (KPI) ir vadybos mokslų magistrė (KTU). Beveik 10 metų vadybinės patirties gamybos įmonėje bei virš 20 metų patirties konsultacinėje veikloje: inovacijų vadyba, projektų vadyba, personalo vadyba. Dirbdama su žmonėmis supratau, kad mūsų veiklos rezultatyvumas, pokyčių greitis, sėkmė priklauso nuo bendravimo gebėjimų. Nuo 2006 m. intensyviai domiuosi saviugdos, emocinių kompetencijų ugdymo temomis. Dalyvavau įvairiuose tarptautiniuose projektuose rengiant mokymų metodikas verslumo savybių ugdymo, koučingo kultūros diegimo, verslo psichologijos
temomis. Socionika, archetipai, DISCO, Eneagrama, spiralinė dinamika, emocinio intelekto ugdymas, kinų medicina, koučingas, „Socialinė panorama“ neurolingvistinis programavimas – tai temos, kuriose gilinau savo gebėjimus, žinias ir tai perkeliu į personalo mokymus, konsultacijas. Visas teorines tiesas patikrinu praktikoje ir tik tuomet dalinuosi. O jei pavyko nors vienam, vadinasi pavyks ir kitam, to norinčiam. Esu optimistė, mėgstu bendrauti ir žaviuosi žingeidžiais, ieškančiais, augančiais. Susitikime!

Investicija:
• Kurso kaina 870 Eur
• Pirmiems 7 užsiregistravusiems – 750 Eur
• NLP klubo dalyviams – 680 Eur
• Apmokėti iki 2017 01 30
• Startuojam 2017 02 01

Mokantys 870Eur turės galimybę mokėti už kursus dalimis.

Įmokos duomenys:

Gavėjas: UAB "Megaritmas"
Sąsk. Nr. LT97181800002467811
AB Šiaulių bankas
Mokėjimo paskirtis: Už mokymus NLP praktikas

Registracija el. paštu: alytusnlp@gmail.com
Telefonu: +370 620 16 076

Registruodamiesi nurodykite :
1. Vardą/pavardę;
2. Kontaktinį telefono numerį ir el. pašto adresą;
3. Jei už mokymus moka įmonė, nurodykite rekvizitus.